Про компанію

ТОВ «НІКАТОР» - організація, що спеціалізується на оптово-роздрібній торгівлі виробами медичного призначення одноразового застосування, високоякісними меблями та обладнанням для медичних закладів та лабораторій, а також супутніми товарами.

За час свого існування, «НІКАТОР» зарекомендував себе як надійна, відповідальна, динамічно розвивається, орієнтована на довготривале стабільне співробітництво на взаємовигідних умовах.

Наш молодий та перспективний колектив не зупиняється на досягнутих результатах. У своїй роботі ми намагаємося враховувати мінливі тенденції сьогоднішнього ринку, потреби наших лікарів та охорони здоров'я в інноваційному сучасному обладнанні якісного виробництва.

Наша мета: турбота про здоров'я населення України шляхом забезпечення ринку якісними виробами медичного призначення та медобладнанням за мінімальних витрат державних та приватних коштів.

Наше правило: тільки нове, надійне, якісне, сучасне обладнання та одноразові вироби медичного призначення зі складів у Києві, Донецьку та Одесі.

На підставі моніторингу нововведень медичної техніки та інновацій в лікуванні, ми розширюємо асортимент продукції, що дозволяє максимально повно задовольнити потреби сучасного охорони здоров'я та покращити якість життя пацієнтів.

Ми намагаємося змінити стереотипи – пропонуючи продукцію європейського рівня по доступним цінам, ми приємно дивуємо потенційних власників нашої продукції наявністю її величезного спектру складах протягом усього року.

Колектив фірми відповідально ставиться до своєї роботи, починаючи з прийняття замовлення консультації щодо запитуваної продукції, відстеження часу та якості відвантаження та гарантія швидкого та ввічливого сервісу.

Ми завжди підбираємо найбільш оптимальні та доступні шляхи співпраці з нашими покупцями, пропонуючи конкурентні ціни, гнучку систему знижок, вигідні умови оплати та відповідальне ставлення до кожного, незалежно від кількості замовлення та передбачуваної суми.

Вся продукція, що продається, забезпечується гарантією і післягарантійним обслуговуванням (по додаткового узгодження).

ТОВ «НІКАТОР» це:

* конкурентні ціни на сучасне та затребуване обладнання та медичні вироби одноразового застосування

* стабільна якість товару, що поставляється

* швидкий та зручний сервіс

* постійна наявність на складі

* широкий асортимент, що регулярно оновлюється

* тільки нове

* максимальне задоволення потреб клієнтів

Пишіть нам – ми уважно вивчаємо всі пропозиції та побажання!

Українська
Форма заявки