Каталог продукції

Ласкаво просимо до сайту «NIKATOR»!

Вам необхідно купити медичне обладнання у Києві чи інших регіонах України? ТОВ НІКАТОР з радістю допоможе Вам з вибором.

Шановні клієнти, у зв'язку з частою зміною курсу валют уточнюйте ціну у наших менеджерів!

Розрахунок здійснюється в національній валюті (гривня), за комерційним курсом на момент продажу.

Наші співробітники нададуть кваліфіковану  консультацію щодо вибору якісного медичного обладнання за найдоступнішими цінами. Компанія NIKATOR здійснює доставку по всій території України та за її межами.

Чому саме ми?

Ми є великим постачальником медичного обладнання, лабораторного обладнання та виробів медичного призначення одноразового застосування відомих світових виробників.

Тільки у нас Ви можете отримати вигідну знижку, ставши нашим постійним клієнтом. Гнучка економічна політика компанії дозволить Вам збільшити Вашу вигоду при кожній подальшій покупці. Слідкуйте за сайтом www.nikator.com.ua  - ми регулярно проводимо різноманітні акції, вигідні для Вас.

Компанія НІКАТОР вважає, що наші клієнти гідні кращого!

У нас працюють висококваліфіковані співробітники – принцип яких -  індивідуальний підхід до кожного клієнта.

NIKATOR – це єдина команда, яка поділяє спільну мету та діє на користь покупців. Кожен із працівників компанії бере відповідальність за результат. Стабільне майбутнє компанії NIKATOR – це насамперед ефективність командної роботи.

Нікатор Медичне обладнання ТОВ "НІКАТОР" є великим постачальником медичного обладнання в Україні. Категорія: 5 на основі 1000 замовлень

ТОВ НІКАТОР  https://nikator.com.ua
Форма заявки

Медичне обладнання

"Намагаючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне".

Платон