Дефібрилятор для лікарень в наявності

Лікувальні установи, які мають намір укласти договір з НСЗУ, повинні відповідати певним вимогам, особливо щодо комплектації установи необхідним обладнанням. Відповідно до програми медичних гарантій на 2021 рік амбулаторії повинні бути оснащені портативними дефібриляторами.  На нашому сайті Ви знайдете великий вибір портитивних дефібриляторів у наявності.  Це дуже зручно, оскільки не потрібно довго чекати на замовлений пристрій, ми доставимо Вам вибрану модель в короткий термін.

Зверніть свою увагу на функціональні автоматичні зовнішні дефібрилятори RADIANQBIO , Корея. AED - це медичний пристрій, який допоможе пацієнтові з раптовою зупинкою серця (серцевим нападом) завдяки розряду електричного струму разом з інструкціями служби невідкладної допомоги по СЛР. Оскільки серцевий напад може статися будь-де в будь-який час, дефібрилятор AED повинні бути розміщені скрізь, де багато населення, щоб врятувати більше життів. Завдяки невеликому розміру та компактному дизайну портативний дефібрилятор може забезпечити швидшу допомогу, ніж інші пристрої, завдяки запатентованій технології, що дозволяє прискорити аналіз серцевого ритму та час заряджання потужності розряду. Ви можете познайомитися з нашою продукцією в даному розділі нашого сайту.

Якщо у Вас залишилися питання і Вам потрібна допомога з вибором моделі – телефонуйте нам прямо зараз або залишайте свою заявку на сайті.

Українська
Форма заявки