Статті

Чому варто купити ультразвуковий сканер для шкіри

Чому варто купити ультразвуковий сканер для діагностики шкіри? Бо на сьогоднішній день це «золотий стандарт»  для більш інформативної діагностики шкіри. Даний метод дозволяє оцінити морфологічні параметри шкірного покриву, переглянути внутрішню будову тканин, порівняти отримані дані з гістологією, вивчити всі мікроструктури шкіри. Даний метод дозволить спростити діагностику новоутворень, вікових змін шкіри, висипань. Це найкраще, що може бути для первинної діагностики різних шкірних захворювань.

Плазмоліфтинг – нова система омолодження

Плазмоліфтинг або Platelet-Rich Plasma (PRP)Therapyє методом ін'єкційного введення власного плазми, збагаченої тромбоцитами Тромбоцити відомі як клітини крові, відповідальні за її згортання. Але крім цього вони містять сотні білків, так званих факторів росту, які відіграють важливу роль у процедурах омолодження шкіри. Процедура плазмоліфтингу складається з кількох етапів. Спочатку проводиться забір крові пацієнта.

Вакуумна терапія ран

Вакуумна терапія ран, яка також набула назви «терапія ран негативним тиском» розглядається, коли рана не може вчасно загоїтися. Вакуумна терапія стимулює загоєння рани шляхом використання негативного локалізованого тиску на ранову поверхню. Це дозволяє зменшити набряк і кількість бактеріальних колонізацій, а також стимулює утворення грануляційної тканини.
 
Чому VAC-терапія ефективна?

Який електрокардіограф купити для клініки?

Електрокардіографія (ЕКГ) – метод фіксації електричних імпульсів, що виникають у тканинах серця, що дозволяє виявляти багато захворювань кардіологічного профілю. Це простий і доступний спосіб діагностики аритмій та інфаркту міокарда, також на підставі результатів цього дослідження можна запідозрити наявність кардіоміопатій та пороків серцевих клапанів.

Відеоларингоскоп Besdata від офіційного дистриб'ютора

Ларінгоскопи широко застосовуються для візуального огляду верхніх дихальних шляхів, для проведення інтубації або ендохірургічних втручань. Ларінгоскоп складається з рукоятки, наконечника та екрана у відеоларингоскопів. Існують жорсткі моделі та гнучкі, які можна використовувати у медичних закладах, для надання невідкладної допомоги, для навчання медичного персоналу. Ларінгоскопія є універсальним методом діагностики гортані та голосових зв'язок, проведення інтубації та забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Чому варто купити УЗ апарат Sonoscape?

Ультразвукові технології вже давно і міцно посіли провідне місце в списку діагностичних процедур. Будь то вагітність або апендицит, аневризм аорти або аденома простати – першим та найбільш інформативним інструментальним дослідженням буде саме сонографія. Саме через таку високу діагностичну значущість будь-який медичний центр чи лікарня рано чи пізно стикаються з потребою купити ультразвуковий апарат.

УЗД-апарат Mindray

Ультразвукове дослідження (УЗД, сонографія) – метод візуальної діагностики, що дозволяє оцінити стан внутрішніх органів за допомогою ультразвуку без ушкодження шкіри та слизових оболонок організму. Ця процедура затребувана у всіх сферах медицини, завдяки її універсальності, доступності та високій інформативності. Інший важливий плюс – відсутність неприємних відчуттів у пацієнта під час дослідження за допомогою УЗД-апарату. Методика дозволяє виявляти захворювання різних профілів:

Всесвітній тиждень імунізації

Щороку в останній тиждень квітня ВООЗ проводить масштабну інформаційну кампанію з пропаганди вакцинації під назвою «Світовий тиждень імунізації». Метою цього заходу є розширення охоплення населення земної кулі щепленням. За даними статистики, близько 10% дітей у світі не вакциновано з різних причин (відмова, відсутність вакцини та/або медичної допомоги в окрузі). Далі ми розповімо Вам про необхідність та важливість купити лабораторне обладнання високої якості.

Як вибрати медичні рукавички?

Працівники сфери охорони здоров'я і пацієнти добре знають, що при роботі в   медичних установах захист від крові та інших біологічних рідин є істотно важливим фактором для профілактики багатьох захворювань. Медичні рукавички є однією з перших ліній оборони.

Який монітор пацієнта купити?

Монітор пацієнта оснащує всі медичні установи. В основному такі апарати використовуються в реанімаційних відділеннях та відділеннях інтенсивної терапії.  Міжкровний монітор пацієнта дозволяє контролювати життєво важливі функції та параметри життєдіяльності.

Форма заявки