Чому варто купити ультразвуковий сканер для шкіри

Чому варто купити ультразвуковий сканер для діагностики шкіри? Бо на сьогоднішній день це «золотий стандарт»  для більш інформативної діагностики шкіри. Даний метод дозволяє оцінити морфологічні параметри шкірного покриву, переглянути внутрішню будову тканин, порівняти отримані дані з гістологією, вивчити всі мікроструктури шкіри. Даний метод дозволить спростити діагностику новоутворень, вікових змін шкіри, висипань. Це найкраще, що може бути для первинної діагностики різних шкірних захворювань.

DUB Skinscanner, який виготовлений у Німеччині і відрізняється високою якістю, точною передачею зображення, стильним дизайном та безліччю додаткових опцій. Купуючи такий апарат собі в клініку, Ви залучите нових клієнтів і покажете, що Ваша клініка використовує лише передові технології для діагностики. Можливості приладу величезні. Це, в першу чергу, дослідження структури та стану всіх шкірних шарів, поглиблена їх діагностика, оцінка норми та патології в дерматології. Це дослідження новоутворень, що дозволить надалі вибрати найкращий та найефективніший метод лікування. Це проведення контрольних точних вимірів перед оперативним втручанням, у тому числі з використанням лазерного, електро- та кріообладнання. Це й оцінка успішності лікування, попередження рецидиву. У косметології такий УЗД сканер шкіри дозволить оцінити результат введення косметологічних препаратів (наприклад гіалуронової кислоти), всіляких філерів, гелів, колагену і так далі. Даний метод безпечний, безболісний , Високоточний, без пошкодження шкірних покривів. Ультразвуковий сканер DUB Skinscanner - ідеальне рішення в дерматології та косметології.

На нашому сайті представлені сканери моделей  DUB Skinscanner,  DUB Skinscanner 75, і Dub  Cutis. Основна відмінність моделей – застосування різних частот дослідження шкіри. Різні частоти – різний результат. На нижченаведених картинках Ви можете подивитися різницю в частоті, на якій проводиться дослідження. Глибина оцифровки для всіх зображень 4мм.

<img alt="" ;="" height:="" 777px;"="">

 

 

Українська
Форма заявки