Нові моделі апаратів ШВЛ

Нові моделі апаратів ШВЛ доступні для замовлення на нашому сайті. Весь каталог апаратів Ви можете переглянути в даному розділі.

Як працює вентилятор?

Вентилятор використовує тиск, щоб вдувати повітря в легені. Цей тиск відомий як позитивний тиск. Зазвичай пацієнт видихає повітря самостійно, але іноді апарат ШВЛ робить це і за нього. Кількість кисню, одержуваного пацієнтом, можна контролювати за допомогою монітора, підключеного до апарату ШВЛ. Якщо стан пацієнта особливо крихкий, монітор буде налаштований на відправку сигналу тривоги особі, яка здійснює догляд, про підвищення тиску повітря.

Апарат ШВЛ працює , доставляючи кисень у легені та забираючи вуглекислий газ із легень. Це дозволяє пацієнтові із утрудненим диханням отримувати необхідну кількість кисню. Це також допомагає тілу пацієнта вилікуватись, оскільки усуває зайву енергію утрудненого дихання. Апарат ШВЛ нагнітає повітря в дихальні шляхи через дихальну трубку. Один кінець трубки вставляється у дихальне горло пацієнта, а інший кінець приєднується до апарату ШВЛ. Дихальна трубка служить повітроводом, дозволяючи повітрю та кисню з апарату ШВЛ надходити в легені. Залежно від стану здоров'я пацієнта, вони можуть використовувати респіраторну маску замість дихальних трубок.

 

Українська
Форма заявки