Статті

Що таке перфузор?

Інфузомат, перфузор, інфузійний шприцевий насос — все це є медичним пристроєм, що використовується для доставки рідин в організм пацієнта контрольованим чином. Існує багато різних типів інфузійних насосів, які використовуються для різних цілей і в різних середовищах. , і може бути використаний для доставки поживних речовин або ліків - таких, як інсулін, гормональні препарати, антибіотики, хіміотерапевтичні препарати, анальгетики.

Кисневий концентратор: види, призначення, особливості вибору

Кисневий концентратор  розроблено виділення кисневих молекул з повітря. Робота приладу ґрунтується на відділенні молекул азоту від частинок кисню. На виході споживач отримує повітря, збагачене киснем у високій концентрації. Повітря проходить кілька ступенів очищення: у пиловому фільтрі, бактерицидному, молекулярному, а далі піддається зволоженню. В очищеному та зволоженому вигляді повітря надходить через трубку до пацієнта.

Подарунок для лікаря

Наближається третя неділя червня, а з ним і професійне свято всіх медпрацівників. Який же подарунок буде доречно зробити лікарю цього дня? Давайте розглянемо приклади, як суто символічних презентів, так і більш значних дарів, які однозначно потішать будь-якого лікаря. Якщо ви не плануєте великих витрат, але хочете привітати свого лікуючого лікаря якось цікавіше, ніж банальні цукерки та алкоголь, то вихід однозначно є.

Интимный плазмолифтинг

Плазмоліфітинг або PRP-терапія є однією з головних інновацій у сфері естетичної медицини, яка використовується для омолодження та усунення деяких зовнішніх дефектів, для згладжування зморшок, біостимуляції. Цей метод хороший тим, що використовує власні резерви та речовини організму, в даному випадку власну плазму, багату на тромбоцити. Такий «коктейль» дозволяє шкірі залишатися молодою і сяючою довше. Висока концентрація тромбоцитів у плазмі сприяє активній регенерації клітин, виробництву колагену та оновленню шкіри.

Альтернатива конікотомії та трахеостомії на догоспітальному етапі

Ларингеальна маска (ЛМ) – може забезпечити прохідність дихальних шляхів за важкої інтубації.
 
А як відомо, згідно з «азбукою Сафара», адекватна прохідність дихальних шляхів на першому місці. І є ключовим завданням надання медичної допомоги хворим у критичних станах.

Низькотемпературні етиленоксидні (газові) стерилізатори

Низькотемпературні етиленоксидні (газові) стерилізатори

Всесвітній день боротьби із гепатитом!

Світова статистика показує невтішні цифри: близько 400 мільйонів людей планети живуть з вірусом гепатиту або С.  Щороку 1,4 мільйона людей помирають від вірусного гепатиту. З покращенням поінформованості населення та розуміння того, як люди можуть запобігти гепатиту, в майбутньому стане можливо ліквідувати цю хворобу та зберегти 4000 життів на день.

Миття для ендоскопів: попит та пропозиції

Частою проблемою, з якою стикаються медичні установи, які використовують ендоскопи – це як правильно, швидко і безпечно їх обробити, продезінфікувати для повторного використання. Оскільки можливість діагностики та лікування пацієнтів за допомогою ендоскопа збільшується, зростає ризик перехресної інфекції, викликаної застосуванням ендоскопа з неякісною обробкою Перехресна інфекція - це передача інфекційних мікроорганізмів від однієї людини іншій, і вона здебільшого спричинена спільним використанням частини обладнання чи робочого середовища.

Профілактика пролежнів

Пролежні – це ділянки ішемії та  некрозу м'яких тканин,  які утворюються внаслідок порушення трофіки  при їх тривалому стисканні. Такі процеси нерідко виникають у людей, рух яких обмежений з тих чи інших причин. Як правило, пролежні виникають у місцях найбільшого здавлення і в таких, де слабо виражена підшкірно-жирова клітковина. Але вони можуть утворюватися на будь-якій ділянці тіла. Улюбленими місцями локалізації пролежнів є я: криж, лопатки, потилиця, п'яти, сідничні горби, лікті.

Як вибрати гінекологічне крісло?

Гінекологічне крісло є незамінною складовою оглядового кабінету гінеколога в будь-якій медичній установі. До вибору крісла варто поставитися серйозно, тому що правильна модель забезпечить комфорт та зручність як для пацієнта, так і для лікаря. На ринку медичного обладнання цю позицію становить понад 50 виробників як вітчизняних, так і зарубіжних.

Форма заявки